fbpx

Lista partnerów

HappyNest Center logo

WSPÓŁORGANIZATOR KONFERENCJI
HappyNest Center to pierwszy taki projekt w Polsce
 500 m2 przestrzeni rozwoju i mocy dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych, powstała na południu Warszawy. Zapraszamy do odkrywania spokoju umysłu i szczęścia płynącego z wewnątrz, towarzyszymy w radzeniu sobie ze stresem i obniżonym nastrojem oraz w budowaniu wzmacniających relacji Młody – Dorosły.

HappyNest Center powstało na fundamentach rodzinnego, pokoleniowego domu założycielki Magdy oraz jej Mamy Renaty Żołądek, promując zdrowe, holistyczne podejście do życia. Naszą misją jest przyczynianie się do rozkwitu dobrostanu człowieka, dzięki współpracy z Prowadzącymi zajęcia z całej Polski, z obszaru rozwoju osobistego i pracy z ciałem i duchem: zajęcia z jogi, tai chi, tańca, mindfulness, technik oddechowych i medytacji, TRE, muzykoterapii, arteterapii, emisji głosu, Pozytywnej Dyscypliny, Rodzicielstwa Bliskości NVC, coachingu i psychologii pozytywnej, Vedic Art, totalnej biologii, medycyny chińskiej, zdrowego odżywiania, oraz centrum Ajurwedy – masaże, zabiegi i konsultacje dietetyczne. To Miejsce, wzajemnie inspirującą się społeczność tworzymy razem z Wami :).

Otwarcie druga połowa 2020.
www.happynest.center

Thuy, Asia, Ania i Sylwia – cztery mamy zakochane w pozytywnej dyscyplinie. Miłość do tej metody nie była miłością od pierwszego wejrzenia, ale spójność koncepcji, jej kompatybilność z naszymi wartościami oraz konkretne wskazówki wychowawcze, które okazały się skuteczne w naszych rodzinach, szybko podbiły nasze serca. Historia każdej z nas jest inna, mamy różne podejście do otaczającego nas świata i zupełnie różne rodziny, ale pozytywna dyscyplina spełniła wszelkie nasze oczekiwania. A najlepsze jest to, że po prostu działa. To takie proste!

Dzięki pozytywnej dyscyplinie w naszym życiu pojawiło się więcej radości, a rodzicielstwo stało się jeszcze większą frajdą. Chcemy dzielić się tym, co dzięki niej zyskałyśmy. Odkąd prowadzimy warsztaty i indywidualne konsultacje dla rodziców i nauczycieli, widzimy, jak stają się bardziej wolni, uśmiechnięci i skuteczni w relacjach z partnerami i dziećmi. Codzienne trudności przestają im przeszkadzać, ponieważ wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Znika bezradność, a pojawia się więcej miłości. Jesteśmy bardzo wdzięczne Jane Nelsen za stworzenie tej metody, bo dzięki niej możemy wykonywać tak wspaniałą i pożyteczną pracę.

Nasze marzenie o tym, by pozytywną dyscyplinę przybliżyć wszystkim rodzicom, nauczycielom i osobom pracującym z dziećmi w Polsce spełnia się krok po kroku.

pozytywnadyscyplina.pl

Fundacja WHLF prowadzi ogólnopolską Kampanię Żyję Świadomie. To aktywne działanie na rzecz świadomości zdrowotnej społeczeństwa. Poszerzamy wiedzę ucząc o zdrowych nawykach i profilaktyce przeciw chorobowej. Wierzymy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć! Partnerami naszej kampanii są wyjątkowi ludzie, stowarzyszenia i firmy. Wszystkie z nich kierują się troską o dobro innych i aktywnie działają na rzecz lepszego jutra – pełnego zdrowia i szczęścia. Wiemy, że razem możemy więcej! Wspólnie stawiamy na profilaktykę, szerzenie zdrowych nawyków i dbałość o zdrowie psychiczne. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest równowaga, dlatego podchodzimy do człowieka holistycznie.

www.whlf.eu

Art Of Living

The International Art of Living Foundation jest organizacją pozarządową, posiadającą status Doradcy przy Ekonomicznej i Społecznej Radzie (ECOSOC) przy Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Prowadzi swoją działalność w ponad 160 krajach, a od 30 lat w Polsce.

W Polsce Art of Living jest reprezentowana przez Fundację Art of Living Polska, prowadzącą programy charytatywne oraz Art of Living Education sp. z o.o.

Misją Art of Living Education jest promowanie holistycznego podejścia do zdrowia. Oferujemy warsztaty i publikacje z zakresu jogi, technik oddechowych oraz medytacji. Prowadzimy konsultacje i terapie ajurwedyjskie, których celem jest pogłębiona profilaktyka oraz powrót do zdrowia. W trosce o zachowanie dobrego samopoczucia na co dzień, oferujemy szeroką gamę naturalnych i ziołowych produktów ajurwedyjskich.

Fundacja Art of Living Polska została wpisana do rejestru stowarzyszeń w 2007 roku. Od tego czasu z powodzeniem wdraża w życie idee promowania zdrowego trybu życia, walki z ubóstwem i przemocą oraz edukację o naturze umysłu, oddechu i holistycznym podejściu do życia.

www.artofliving.org

Witaj w najbardziej uskrzydlającym portalu internetowym. Śmiało sięgaj po radość, życiowe spełnienie oraz ponadprzeciętne rezultaty – łatwo znajduj rozwiązania i podejmuj trafne decyzje. Kreatywność, wytrwałość, odwaga… Chcesz mieć łatwy dostęp do supermocy, dzięki którym rozwiniesz karierę i spełnisz marzenia? Okazuje się, że możesz je mieć na wyciągnięcie ręki!

www.strefarozwoju.pl

Partnerzy

Sattva Ayurveda
Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy).

W kolekcji Sattva Ayurveda znajdują się naturalne kosmetyki wolne od SLS, SLES, Peg i parabenów. Kosmetyki Sattva wytwarzane są w połączeniu 5000 letniej tradycji i rytuałów ajurwedyjskich z nowoczesną wiedzą, tak aby osiągnąć optymalną i najlepszą drogę pielęgnacji ciała.
Kolekcja zawiera oleje do włosów, oleje do ciała, szampony, żele do mycia twarzy i ciała, peelingi, pielęgnujące kremy, henny do włosów, nawilżające balsamy, odżywki do włsów, olejki eteryczne, olej kokosowy z certyfikatem ecocert oraz ręcznei robione kadzidełka pierwsze w Europie z Ecocert.

Dzięki starannie dobranym mieszankom ajurwedyjskich ziół i Indyjskich przypraw możemy dostarczyć Państwu najlepsze składnikowo i skuteczne w pielęgnacji produkty.
Wszystkie produkty posiadają specjalną dokumentację wykonaną w najlepszych laboratoriach w Polsce, aby uzyskać certyfikaty, takie jak SAR (raporty oceny bezpieczeństwa) oraz inne wymagane formalności dotyczące sprzedaży naszych produktów w Europie i na całym świecie.
Kosmetyki ajurwedyjskie Sattva produkowane są w Indiach w zakładzie certyfikowanym przez ISO 9001: 2008 i GMP (dobra praktyka wytwarzania).

Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby to misja DuoLife. Marka stworzona z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, z każdym dniem umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Połączyła nas pasja, entuzjazm oraz wspólny cel. Zawsze staramy się być o krok przed innymi. Już w 2012 roku, weryfikując trendy na rynkach, nie mogliśmy być obojętni na dynamiczny wzrost oraz nieustannie rozwijający się rynek wellness w Polsce i na świecie. Wręcz naturalna była dla nas decyzja o kierunku dalszego rozwoju i stworzeniu marki dedykowanej tej branży.

Nasza wizja od początku zakładała wyjście na rynki międzynarodowe. Dzisiaj Klubowicze DuoLife działają już w 30 krajach na całym świecie. Do tego ściśle sprecyzowanego celu dążą liczne współpracujące z DuoLife podmioty m.in.: zespół trenerów rozwijający kompetencje menadżerskie naszych partnerów biznesowych Personal Excellence Network, wielkie dzieło stworzone z myślą o ratowaniu zdrowia i życia każdego człowieka – czyli WORLD HEALTHY LIVING FOUNDATION oraz Rada Naukowa odpowiedzialna za jakość i skuteczność naszych produktów.

www.myduolife.com

Citrosept Organic jest suplementem diety, którego głównym składnikiem jest ekstrakt z pestek, miąższu i białych części grejpfruta. Jest on koncentratem flawonoidów występujących naturalnie w owocach oraz witaminy C. Jest wytwarzany z owoców pochodzących z upraw ekologicznych.

Citrosept Organic został wyprodukowany z grejpfrutów pochodzących wyłącznie z certyfikowanych ekologicznych upraw.

Citrosept Organic jest polecany jako uzupełnienie diety w naturalne bioflawonoidy pochodzące z grejpfrutów oraz witaminę C, których spożycie może wpływać korzystnie na poprawę odporność organizmu.

Hakuj Zdrowie to niezależny projekt edukacyjny o zdrowiu. Główne zagadnienia jakie badamy to: Czym jest choroba i dlaczego się pojawia? Zadajemy te pytania specjalistom reprezentującymi różne nurty medycyny alternatywnej, m.in. psychobiologii, totalnej biologii, ajurwedy, ustawień systemowych (ustawień hellingerowskich), psychologii procesu, medycyny amazońskiej, homeopatii, leczenia jedzeniem, ziołolecznictwa, pracy z ciałem i wielu innych. Odpowiedzi w formie wywiadów i artykułów regularnie publikujemy na naszej stronie, facebook’u oraz youtube. Znajdziesz u nas ciekawe kursy video online dotyczące zdrowia i poprawy jakości życia – od ekspertów reprezentujących różne podejścia do leczenia – lekarzom, terapeutom, uzdrowicielom i szamanom, a wywiady z nimi udostępniamy cyklicznie w formieodcinkówna naszej platformie internetowej oraz fanpage’u.

www.hakujzdrowie.pl

Sri Sri Ayurveda to zespół doświadczonych, wyszkolonych specjalistów i ekspertów z dziedziny medycyny ajurwedyjskiej i chirurgii (B.A.M.S. – czyli pięcioletnie wykształcenie uniwersyteckie) a terapeuci, międzynarodowe dyplomy w zakresie zabiegów ajurwedyjskich i warsztatów gotowania. Dla każdego z nas zdrowie i stosowanie zasad medycyny ajurwedyjskiej jest bardzo istotne, dlatego wszyscy stosujemy dietę wegetariańską i codziennie medytujemy.

Oferujemy diagnostykę z pulsu, naturalne suplementy ziołowe, zabiegi i masaże, programy oczyszczające (detoks, panchakarma), kursy gotowania, treningi zabiegów i masaży, seminaria ajurwedyjskie – w wielu miastach na terenie całej Polski.

Ajurweda jest tradycyjną nauką o zdrowiu wywodzącą się z Indii. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznaje Ajurwedę za najstarszy system opieki zdrowotnej. W sanskrycie słowo Ajurweda oznacza naukę o życiu („ayur” oznacza życie, a „veda” to wiedza, nauka).

www.srisriayurveda.pl

Pure Market jest to nowe miejsce na mapie zdrowych zakupów w Polsce. Na początek będzie to platforma internetowa mająca na celu promowanie wegetariańskiego i zdrowego stylu życia. Klienci będą mogli zrobić internetowe zakupy ekologiczne takie jak: warzywa, owoce, mleko krowie i kozie, produkty wegańskie a także chleb ekologiczny, jajka, pasztety, oliwa oraz inne produkty od lokalnych producentów i rolników. Ilość produktów produktów będzie sukcesywnie rosnąć.

www.puremarket.pl

Kuźnia Zdrowia – Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych to przestrzeń, która służy człowiekowi w jego drodze powrotu do pełni zdrowia, sił i harmonii. To właśnie tu odbywa się wiele terapii, warsztatów, spotkań i koncertów, a wszystkie one prowadzone są w duchu rozwoju osobistego oraz w zgodzie z naturą. Czas tu spędzony to inwestycja w siebie. Wkładamy dużo serca i starań, by nasi Klienci wychodzili stąd zawsze zadowoleni, wzmocnieni i zainspirowani. Troskliwość i akceptacja drugiego człowieka jest dla nas jedną z najwyższych wartości. Przez cały czas aktywnie i z pasją poszukujemy nowych metod leczenia. Śledzimy trendy, uczestniczymy w kursach, sympozjach oraz konferencjach naukowych w obszarze diagnostyki i terapii. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że trafiłeś pod dobrą opiekę zespołu profesjonalistów.

www.kuznia-zdrowia.pl

Budujemy markę osobistą silnej i spełnionej kobiety.
Projekt Venusjanka to kompleksowe wsparcie w postaci modułowych szkoleń dla wszystkich kobiet, które chcą wpłynąć na swoje życie i zacząć spełniać się zawodowo.

Stosujemy podejście holistyczne, w którym pracujemy z kilkoma obszarami wpływającymi na
budowanie marki osobistej – wychodząc z założenia, że jest ono najbardziej skuteczne i pozwala na autentyczną ekspresję.Dzięki naszym warsztatom kobiety otrzymają konkretną wiedzę i umiejętności, które pozwalają lepiej budować swoją karierę zawodową i odnaleźć się w świecie, który zmienia się w zawrotnym tempie.

www.projektvenusjanka.pl

Drzewo Życia
Drzewo Życia to przestrzeń doświadczeń służących rozwojowi, odnajdywaniu swojej prawdziwej natury, powracaniu do niej i wzrastaniu w Miłości i Świadomości.  Joga, Tantra i Ajurweda, nazywane “trzema siostrami”, były w starożytnych Indiach uznawane za wzajemnie uzupełniające się ścieżki rozwoju świadomości. Ufamy tradycjom, które sprawdziły się dla wielu i przetrwały tysiące lat. Dzisiaj stanowią one fundament wewnętrznej pracy, jakiej możesz doświadczyć w Drzewie Życia. Zapraszamy także nauczycieli z Indii, by
połączenie z tamtejszą tradycją było bardziej żywe i autentyczne.  Z pomocą ludzi bogatych wiedzą i oświadczeniem własnej przebytej drogi, zapraszamy uczestników do doświadczania siebie.

Odbywają się tu: regularne sesje Kundalini Jogi wg Yogi Bhajana, oraz innych ścieżek jogi, konsultacje lekarza Ajurwedy, masaże i zabiegi ajurwedyjskie, warsztaty pracy z energią kobiecą i męską dla poszerzenia świadomości. Drzewo Życia oferuje także inne metody pracy z ciałem, energią i świadomością: Soul Body Fusion, sesje uzdrawiania holistycznego i coachingu, warsztaty rozwoju osobistego i duchowego.  Do zobaczenia w Przestrzeni Miłości i Świadomości Drzewa Życia.

www.drzewozyciastudio.pl/

Green Port jest polską, szybko rozwijającą się firmą, której misją jest kompleksowe wspieranie społeczeństwa w drodze do zdrowia za pomocą naturalnych produktów i terapii.
Naszym celem jest stworzenie silnej, współpracującej ze sobą sieci sklepów zielarskich i ekologicznych, które swoją przewagę będą budować jakością dostępnych towarów, nowoczesnym marketingiem oraz wspólną polityką zakupową.

www.greenport.pl

Fundacja Help Furaha to organizacja wspomagająca dzieło Furaha Day Centre w Kenii (furahacentre.org), która prowadzi Centrum Opieki Dziennej na dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, autyzmem i Zespołem Downa. Furaha Centre oferuje wykwalifikowaną opiekę dzienną, zabawę, posiłki, terapię integracji sensorycznej oraz terapię zajęciową. Furaha Day Centre działa przy pomocy datków, które wspomagają realizację programów opieki dziennej.

helpfuraha.org

Fundacja “Szczęśliwi Bez Cukru” rozwinęła się z akcji „Słodkie życie bez cukru” w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie społeczne. Zgodnie z naszym hasłem WIEDZA – WSPARCIE – ZDROWIE pragniemy edukować na temat negatywnego wpływu cukru na organizm oraz pokazywać w praktyce, jak żyć słodko i szczęśliwie bez cukru. W ramach Fundacji zebraliśmy zespół ekspertów: dietetyków, psychologów, psychodietetyków, lekarzy, informatyków, grafików oraz praktyków żywienia bezcukrowego, którzy realizują misję Fundacji.

szczesliwibezcukru.pl

Program powstał z inicjatywy Fundacji Art of Living Polska, a tworzą go Darczyńcy – ludzie o wielkim sercu. Już od ponad 20 lat organizujemy kolonie letnie i zimowe dla dzieci i nastolatków z autorskimi programami ART Excel i YES!. Programy obejmują rozwój intelektualny, emocjonalny, fizyczny, profilaktykę uzależnień oraz kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Uczestnicy kolonii uczą się jak radzić sobie ze stresem i emocjami, pokonywać lęki, a trudne sytuacje zamieniać w wyzwania. Doświadczają, jak można iść śmiało przez życie, biorąc odpowiedzialność za siebie i innych. Widząc niezwykłą wartość programów ART Excel i YES! zależy nam, aby umożliwić udział w koloniach jak największej ilości dzieci i młodzieży, zwłaszcza będących w trudnej sytuacji rodzinnej i finansowej.

www.podarujwakacjedzieciom.pl/

Istnieje od 2002 roku i jest ośrodkiem Fundacji Art of Living Polska. Dzięki niepowtarzalnemu klimatowi Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz proponowanym programom Centrum to doskonałe miejsce na wypoczynek i regenerację zdrowia w otoczeniu przyrody.

W Centrum Promocji Zdrowia prowadzone są zajęcia, których celem jest redukcja stresu i propagowanie zdrowego stylu życia na wszystkich jego poziomach. Każdy, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, może znaleźć w naszej bogatej ofercie coś dla siebie. Gościmy Klientów indywidualnych jak również zorganizowane grupy.

Zapraszamy także do korzystania z zabiegów ajurwedyjskich wpływających korzystnie na zdrowie i urodę oraz kursów i warsztatów zdrowego, wegetariańskiego gotowania.

Dla entuzjastów aktywnego wypoczynku organizujemy ciekawe imprezy turystyczne w urokliwym Sulejowskim Parku Krajobrazowym. Dużym zainteresowaniem cieszą sie spływy kajakowe Pilicą i Czarną, wycieczki zarówno piesze jak i rowerowe oraz liczne trasy biegowe.

Centrum oferuje całoroczną bazę hotelową oraz w pełni wyposażone sale warsztatowe do wynajęcia, doskonałe do prowadzenia warsztatów rozwoju osobistego i innego rodzaju zajęć.

centrumtaraska.pl/new/

Portal o rodzinie. Tu i tera. Bez tabu, bez tajemnic, przyjaźnie. Życie w parze i w rodzinie, nowe wyzwania, codzienność, problemy i ich rozwiązania. Współczesna rodzina codziennie.

wspolczesnarodzina.pl

Optymista. Ekspert słowa. Praktyk. Przedsiębiorca. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Prowadzi wykłady biznesowe, wystąpienia motywacyjne, szkolenia procesowe i warsztaty dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa.

www.michalzawadka.pl

Wydawnictwo VIRGO powstało w 2006 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na publikacje integrujące różne dziedziny: psychologię, medycynę, filozofię, fizykę, sztukę – w celu lepszego rozumienia zjawisk dookoła, siebie, innych… Pokazujemy, że dziedziny te są w życiu człowieka powiązane i wzajemnie zależne.

W naszej ofercie stawiamy na książki budzące świadomość – wspomagające rozwój osobisty i zdrowie, głęboko przemieniające.

www.virgobooks.pl/