fbpx

O konferencji

Zdrowe Dzieci i Relacje w Rodzinie.
Konferencja online 30-31 maja.

II Konferencja online magazynu Estilo ” Zdrowe Dzieci i Relacje w Rodzinie”
 
30 – 31 maja 2020. 
Jeśli mogłabyś podarować coś swojemu dziecku, najcenniejszy dar. Co by to było? To Twoja wiedza i świadomość na temat jego prawdziwych potrzeb rozwojowych i zdrowotnych.
Dlatego zbliżają się być może najwspanialsze Dwa Dni dla Twojego Dziecka.
Podczas konferencji Estilo online poznasz wielu ekspertów i po prostu wspaniałych ludzi, którzy podzielą się doświadczeniem i wiedzą na temat zdrowia i wychowania dzieci. Dowiesz się, jakie są prawdziwe, naturalne potrzeby Twojego dziecka. W jaki sposób rozwój dziecka zależy od stanu całej rodziny.
Wszyscy nasi wykładowcy prezentują tzw. holistyczne podejście czyli uwzględniające potrzeby Ciała, Umysłu i Ducha.
 
Obejrzyj aby zrozumieć.

Zdrowe ciało

– jedzenie może budować lub niszczyć ciało dziecka
– zdrowie dziecka kształtuje się już w ciąży i w połogu
– jak sobie radzić z uzależnieniami?
 
Mądra edukacja  
– holistyczna edukacja, czy to możliwe i potrzebne?
– zmienić szkołę czy podejście rodziców do edukacji?
– jak uczyć dzieci radzić sobie ze stresem
Świadome wychowanie
– jakie są naturalne potrzeby swojego dziecka.
– wolność a dyscyplina, odwieczne dylematy
– stan umysłu i zdrowia dziecka jako “obraz” relacji rodziców.

Nie martw się jeśli coś przegapisz! Uczestnicy wykupujący dostęp do konferencji w wersji PLUS otrzymają nieograniczony dostęp do pełnych nagrań ze wszystkich wykładów i zajęć praktycznych. Podczas każdego wykładu będzie możliwość zadawania pytań “na czacie“. Część czasu wykładowcy przeznaczą na odpowiedzi na pytania.

Organizator konferencji:
Magazyn E!stilo

W magazynie E!stilo promujemy holistyczną drogę do zdrowia, która wiedzie poprzez aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także (a może przede wszystkim) poprzez pracę ze świadomością, która jest źródłem wszystkiego i decyduje o wszystkim.

E!stilo to magazyn dla osób poszukujących wartości w życiu. Historia magazynu E!stilo sięga 2008 r. Od początku wyróżniała nasz magazyn wielka pasja osób, które go tworzą. E!stilo niezmiennie koncentruje się na ekologicznym stylu życia. Na początku swojego istnienia w dużej mierze dotyczyło to ochrony klimatu czy też praw zwierząt. Jednak od wielu lat dominuje u nas ekologia w rozumieniu życia blisko z naturą, życia w harmonii – ze sobą i swoim otoczeniem. Podstawami takiego stylu życia są filozofia wellness, pozytywny stan umysłu, dbałość o swoje zdrowie, dietę i aktywność fizyczną.


Co znaczy “Żyć E!stilo”?

Ekologia – naturalne metody leczenia i zachowania zdrowia, życie w harmonii z naturą, ze sobą, z bliskimi, a także rolnictwo ekologiczne oraz produkty BIO / organic / naturalne.
Edukacja – rozwój osobisty i duchowy, świadome rodzicielstwo i edukacja dzieci
Etyka – poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania, działania charytatywne i wolontariat
Ekonomia – najnowsze trendy w ekonomii i zarządzaniu, ekonomia współdzielona, firma odpowiedzialna za ludzi i środowisko, corporate wellness oraz work-life balance.
Ekspedycja – poznawanie najciekawszych zakątków świata i ludzi, poszukiwanie zdrowia, podróż w głąb swojej podświadomości.