fbpx

Nagrania video po konferencji 30-31 maja

30-31 maja odbyła się druga konferencja online magazynu Estilo “Zdrowe Dzieci i Relacje w Rodzinie”.

Ponad 20h wykładów i sesji praktycznych – holistyczna wiedza łącząca medycynę akademicką z medycyną wschodu, techniki oddechowe, medytacje, sesje rozwoju osobistego, joga i gotowanie na żywo – a to wszystko w pozytywnej energii prowadzone przez najlepszych ekspertów.

Osoby, które mają wykupiony pakiet PREMIUM otrzymują dostęp do wszystkich nagrań Prelegentów + materiały bonusowe + codzienne medytacje na żywo o godz. 8:30.

Przyjemnego oglądania!

Obejrzyj pełne nagrania video prelegentów 2. edycji konferencji logując się przez granatowy przycisk poniżej:

Jeżeli nie zakupiłeś jeszcze dostępu do pakietu nagrań – poniżej zobaczysz skrócone nagrania video prelegentów 2. edycji konferencji. Zakupu możesz dokonać klikając w czerwony przycisk wyżej.

Jak wychować zdrowe dzieci – inspiracje, doświadczenia i praktyczny program.

W trakcie wykładu prelegenci wskazują wielu elementów od których zależy zdrowie dzieci uwzględniając odkrycia współczesnej medycyny, naturopatii oraz psychobiologii. Dzielą się inspiracjami oraz własnymi doświadczeniami w wychowywaniu dzieci.

Emocjonalne przyczyny chorób i zaburzeń u Dzieci w świetle psychobiologii.

Podczas prelekcji poznacie emocjonalne przyczyny chorób i zaburzeń u Dzieci w świetle psychobiologii, czyli wiedzy o wpływie świadomości na zdrowie.

Jak Dzieci mogą radzić sobie ze stresem, praktyczne narzędzia pracy z emocjami.

Podczas prelekcji zostały przedstawione liczne, praktyczne narzędzia dzięki którym dzieci mogą skutecznie radzić sobie ze stresem każdego dnia.

Zmienić edukację czy zmienić nasze podejście do edukacji? Jak wesprzeć Dziecko w relacji z nauką?

Obecna sytuacja – zamknięcie w domach nie stworzyła nowych wyzwań edukacyjnych  jedynie je uwidoczniła. Podczas prelekcji dowiecie się w jaki sposób budować pozytywną relację z uczeniem się, czyli postawę, która bazuje na przekonaniach związanych z nauką, emocjach, jakie nauka wywołuje oraz jak wesprzeć Dziecko w relacji z nauką.

Pozytywna Dyscyplina – jak połączyć miłość i szacunek do Dziecka z realizacją celów i odpowiedzialnością.

Prekursorka Pozytywnej Dyscypliny w Polsce dzieli się z Wami szczegółami tej metody,  a także doradza jak połączyć miłość i szacunek do Dziecka z realizacją celów i odpowiedzialnością. 

Joga śmiechu

Śmiechojoga to metoda, która zakłada, że każdy może śmiać się bez powodu, nie opierając się na żartach. Potrzebna jest tylko nasza decyzja, aby wykonać ćwiczenia z wyobraźni inspirowane dziecięcą zabawą, które wywołują śmiech. Po sesji wzrasta dobry humor i poziom energii, pozbywamy się nadmiaru…

Prawidłowe żywienie i dbałość o zdrowie Dzieci – wg Ajurwedy.

W trakcie webinaru dr Jindal zapozna Was z prawidłowym żywieniem i dbałością o zdrowie Dzieci – wg Ajurwedy.

Sposoby na szczęśliwe życie w Rodzinie oraz jak spokój wpływa na chęć dzielenia się i pomocy innym.

Ambasadorzy fundacji Podaruj Wakacje Dzieciom Zaangażowani w program charytatywny „Podaruj Wakacje Dzieciom” dzielą się sposobami na szczęśliwe życie w Rodzinie oraz opowiadają o zależności między spokojem, a chęcią dzielenia się i pomocą innym.

Pomagając Dzieciom, pomagasz Sobie.

Prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym projektów, dzięki którym pomagają innym oraz budzą ludzi do świadomego życia w szczęściu zdrowiu i obfitości.

Partnerstwo w związku czyli taniec dwóch energii.

Spotkanie z mgr pedagogiki, certyfikowaną psychoonkolog, psychoterapeutką, trenerka, coachem ACC ICF, która w pracy terapeutycznej integruje różne podejścia, biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości i ograniczenia pacjenta oraz jego otwartość i gotowość na zmianę.

Jak wprowadzić zdrowsze odżywianie w życie całej Rodziny? Praktyczne spojrzenie dietetyka i Mamy 5-tki Dzieci.

Autorka, dietetyk i  Mama 5-tki Dzieci dzieli się praktycznym spojrzeniem na żywienie całej rodziny oraz pokazuje sposoby jak wprowadzić do domu zdrowsze odżywianie.

Wsparcie dla kobiety i Dziecka w okresie ciąży i po porodzie – wg ajurwedy.

Przedstawienie całościowo idei ajurwedy w kontekście wsparcia dla kobiety i Dziecka w okresie ciąży i po porodzie.

Ciało Dziecka jako odzwierciedlenie jego Świadomości. Wpływ przeszłości Rodziny na zdrowie Dzieci dzisiaj.

Ciało Dziecka jako odzwierciedlenie jego Świadomości. Wpływ przeszłości Rodziny na zdrowie Dzieci dzisiaj. Jak traumy i wspomnienia w przeszłości mogą wpływać na dzień dzisiejszy. Co możemy zrobić aby być się uwolnić od zbędnego bagażu psychicznego jaki niesiemy.

Trening wolności emocjonalnej – jak radzić sobie ze swoimi emocjami i jak przełożyć to na relację z Dzieckiem.

W trakcie sesji dowiesz się jak ukoić reakcję stresową swojego organizmu i to w czasie krótszym niż 90 sekund? Zobaczysz jak szybko wracać do równowagi. Wypróbujesz ćwiczenia mentalne, które zastymulują Twój mózg do intensywniejszej pracy dopaminą i serotoniną. Wspólnie zahamujemy działanie hormonów stresu przy pomocy oksytocyny. Ćwiczenia poznane na sesji można stosować w domu, aby cieszyć się na co dzień spokojem umysłu.

Zdrowe odżywianie Dzieci w praktyce – dieta jako element profilaktyki chorób.

Proces leczenia chorób jest często trudny i kosztowny, nie dziwi więc szukanie metod zapobiegających schorzeniom. Dieta jest jednym z elementów profilaktyki chorób. Autorka wykładu pokazuje zależności między właściwym odżywianiem, a zdrowiem dzieci.

Jak uaktywnić mózg dziecka?

Jak uaktywnić mózg dziecka? 3 rodzaje Mózgu. Czy jest możliwa skuteczna nauka bez stresu. Wykład na bazie najnowszych odkryć neurobiologii z ostatnich 5-iu lat.

Jakie są przyczyny i jak radzić sobie z nałogami u Dzieci i Nastolatków?

Autorka prelekcji omawia jak rozpoznać uzależnienie dziecka. Wskazuje jakie są przyczyny oraz jak radzić sobie z nałogami u Dzieci i Nastolatków.

Wyzwania w życiu Nastolatków – co my, Rodzice oraz Edukatorzy możemy dla nich zrobić?

Szereg praktycznych porad jak motywować Nastolatków i pomagać im w wyzwaniach dnia codziennego.